PZHGP Oddział Radoszyce 0380

Polski Związek Hodowców Gołębi Pocztowych

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
PZHGP Oddział Radoszyce 0380

PZHGP ODDZIAŁ RADOSZYCE 0380 - GMP MŁODE i Kategoria A-Młode 2016

Tytuł

Nazwisko Hodowcy Konk GMP pkt.
Mistrz DYMEK ŁUKASZ 24 880,32
I vice Mistrz MAKUCH RAFAŁ 21 761,17
II vice Mistrz OBARA PIOTR 19 714,83
1 Przodownik SŁOWIK WALDEMAR 19 713,41
2 Przodownik DĘBSKI SŁAWOMIR 19 700,78
3 Przodownik DUDZIK PRZEMYSŁAW 18 655,88
4 Przodownik MAJCHRZAK ŁUKASZ 18 649,51
5 Przodownik KULETA ZBIGNIEW 18 641,23
6 Przodownik KOŁODZIEJ MAŁGORZATA 17 639,85
7 Przodownik DZWONEK DARIUSZ 17 631,22
8 Przodownik ŚLIWAK RAFAŁ 17 611,84
9 Przodownik MAKUCH KATARZYNA 17 590,54
10 Przodownik SZWED KRZYSZTOF 16 593,56
11 Przodownik GAJ ZBIGNIEW 16 590,51
12 Przodownik GAJ EMIL 16 586,79
13 Przodownik KRÓL PRZEMYSŁAW 15 547,75
14 Przodownik KULETA TOMASZ 15 541,23
15 Przodownik KULETA STANISŁAW 15 528,19
16 Przodownik SZUSTAK WIESŁAW 15 523,46
17 Przodownik WŁODARCZYK JAROSŁAW 14 520,04
18 Przodownik KAŁUZIŃSKI STANISŁAW 14 510,86
19 Przodownik KOŁODZIEJ KRZYSZTOF 13 483,68
20 Przodownik MŁODZIŃSKA ANNA 13 470,85
21 Przodownik MŁODZIŃSKI JACEK 13 469,01
22 Przodownik WYDRA ANDRZEJ 13 463,45
23 Przodownik LASKOWSKI ADRIAN 12 446,30
24 Przodownik KRAKOWIAK RYSZARD 12 429,95
25 Przodownik KULETA MARIUSZ 11 399,18
26 Przodownik BROT STANISŁAW 11 385,13
27 Przodownik KRASOWSKI KRZYSZTOF 10 359,29
28 Przodownik BARTOSIŃSKI BOGUSŁAW 10 358,05
29 Przodownik ŁUKASIK S. & A. 10 350,36
30 Przodownik PIETRZYK ŁUKASZ 10 349,51
31 Przodownik WŁODARCZYK ROBERT 9 317,75
32 Przodownik BIELECKI ŁUKASZ 9 315,93
33 Przodownik CICHECKI GRZEGORZ 9 311,65
34 Przodownik LEWOSIŃSKI RYSZARD 8 287,27
35 Przodownik KAMIŃSKI MARIAN 8 285,33
36 Przodownik STACIWA GRZEGORZ 8 277,82
37 Przodownik LEWICKI LESZEK 8 275,67
38 Przodownik SOBCZYK ANDRZEJ 7 264,92
39 Przodownik MŁODZIŃSKI MAREK 7 258,68
40 Przodownik KRAWIEC ZBIGNIEW 7 244,79
41 Przodownik TROJANOWSKI JAN 7 243,28
42 Przodownik CIECHANOWSKI STANISŁAW 7 242,10
43 Przodownik SPASIŃSKI RYSZARD 6 204,78
44 Przodownik SZUSTAK JANUSZ 5 181,92
45 Przodownik JANUS STEFAN 5 180,66
46 Przodownik ZENKA DAMIAN 5 171,82
47 Przodownik PIETRZYK ZDZISŁAW 5 170,34
48 Przodownik PLUTA MIROSŁAW 5 169,51
49 Przodownik DRÓŻDŻ KRZYSZTOF 4 137,97
50 Przodownik KACPERSKI RYSZARD 4 136,32
51 Przodownik CICHECKI ANDRZEJ 4 135,73
52 Przodownik MUSIAŁ MICHAŁ 3 114,26
53 Przodownik KULETA MAREK 3 113,80
54 Przodownik ROBAK PAWEŁ 3 105,83
55 Przodownik LEWICKI SŁAWOMIR 3 104,83
56 Przodownik PAPIŃSKI KRZYSZTOF 2 72,52
57 Przodownik ZAWRZYKRAJ MARIAN 2 69,08
58 Przodownik GWÓŻDŻ MIROSŁAW 2 68,29
59 Przodownik MACIEJEWSKI ADAM 2 66,44
60 Przodownik SPASIŃSKI EDWARD 2 65,97
61 Przodownik MAJCHRZAK JAN 1 37,64
62 Przodownik BINIEK MARIUSZ 1 37,03
63 Przodownik BISKUP DARIUSZ 1 35,04
64 Przodownik MACIEJEWSKI ŁUKASZ 1 34,58
65 Przodownik JANIKIEWICZ MARIUSZ 1 32,99
66 Przodownik ZENKA KAMIL 1 32,85

KATEGORIA A - Młode 2016
Tytuł Nr Hod. - Nazwisko i Imię coeffic.
Mistrz SŁOWIK WALDEMAR 486,61
I vice Mistrz OBARA PIOTR 667,88
II vice Mistrz DZWONEK DARIUSZ 694,18
1 Przodownik DYMEK ŁUKASZ 699,47
2 Przodownik DĘBSKI SŁAWOMIR 1003,27
3 Przodownik WŁODARCZYK JAROSŁAW 1009,44
4 Przodownik KOŁODZIEJ MAŁGORZATA 1094,08
5 Przodownik MAKUCH RAFAŁ 1101,51
6 Przodownik KRÓL PRZEMYSŁAW 1115,26
7 Przodownik MAJCHRZAK ŁUKASZ 1327,17
8 Przodownik KULETA ZBIGNIEW 1601,50